İstanbul Bakırköy Meryem Ana SS. Rosario Kilisesi İsim Günü

BAKIRKÖY MERYEM ANA SS. ROSARIO KİLİSESİ’NİN İSİM BAYRAMI PROGRAMI

17 Ekim 2010, Pazar

Ekim ayı, bilhassa Kilisemizin Cemaatı ve Bakırköy’de ve hatta İstanbul’da yaşayan farklı Hıristiyan Cemaatlerine mensup Hıristiyanlar için çok özel ve anlamlı bir aydır

Kutsal Efkaristiya Ayini, 17 ekim 2009 Pazar günü sabah saat 11.00 de, Bakırköy’deki Meryem Ana Rosaryo Kilisesi’nde cemaatin katılımıyla icra edilecektir.

Ayinden sonra, Kilisede tüm cemaatin katılımı ile Kutsal Tesbih Duası okunacaktır.

Tesbih duasindan sonra, yaklaşık olarak saat 13.00 civarında cemaat üyelerimizin ikram ettiği yemekleri hep birlikte sevgi ve kardeşlik hisleri içerisinde paylaşacağız.

Yemekten sonra sohbet, oyun… ve birlikte zaman geçireceğiz.

Havalar güzel olursa ve Eylül ayında bizlere çok çektirten yağmur müsaade ederse, bayram kutlamaları, kilisemizin bahçesinde tertip edeceğimiz masa tenisi turnuvasıyla devam edecektir.

Bu anlamlı bayram gününü daha özel ve daha hatırlanısı kılmak için, muhteşem bir müzik ziyafeti gerçekleştirmeyi arzuluyoruz. Saat 16:00’da kilisemizde profesyonel bir koro tarafından çok özel bir müzik şöleni sunulacak. İstanbul’da yaşayan tüm Hıristiyanları bu özel bayram kutlamalarına iştirak etmek üzere yürekten davet etmek isteriz.